NAGRODY SZKOLNE - część druga

Dla dzieci i młodzieży

Jesteś nauczycielem, rodzicem i nie masz pomysłu na prezent z okazji zakończenia roku?

Mamy przyjemność kontynuować serię wpisów z propozycjami nagród szkolnych. To też dobra okazja, aby zaprezentować, co mamy w naszej ofercie. Tym razem na tapetę wzięliśmy trochę starszą grupę wiekową. Staraliśmy się, aby nasze pomysły były zróżnicowane - mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu!

SŁOWNIKI

To chyba najpopularniejsze podarunki z okazji zakończenia roku. Niekiedy taki prezent może wydawać się zbyt banalny, jednak mimo wszystko, to zawsze dobre rozwiąnie, jeśli nie wiemy, co możemy kupić. Obecnie słowniki zniechęcają, ponieważ jesteśmy przyzwyczajeni, że wszystko możemy sprawdzić w Internecie, ale ten niestety niekiedy zawodzi. Warto, również w pokoleniu Milenium wykształcić nawyk sprawdzania wiedzy w książkach, bo te zostają z nami przecież na bardzo długo. Zasady językowe czy ortograficzne zmieniają się na tyle rzadko, że słownik zakupiony teraz, jeszcze długo będzie aktualny. Polecamy leksykony naszego wydawnictwa: NOWY SŁOWNIK Ortograficzny oraz SŁOWNIK Wyrazów Obcych za jedyne 10 zł.

Bardzo dobrym prezentem, który na pewno sprawi wielką radość jest album. Głównie dlatego, że można w nim znaleźć mnóstwo pięknych zdjęć, które są kompatybilne z przystępnie napisanym tekstem. Jeśli wiesz, że dziecko bardzo lubi zwierzęta, to idealnym upominkiem dla niego będzie książka, prezentująca psy lub na przykład konie. W naszej księgarni znajduje się bardzo dużo pozycji z tej kategorii w różnych cenach. Na zdjęciu prezentujemy album PSY RASOWE, który jest bardzo porządnym kompendium wiedzy o tych zwierzętach.

Jako, że nie każdy lubi zwierzęta i wiadomo to już od najmłodszych lat, to przychodzimy do Was też z innym albumowym pomysłem! Polska jest piękna, to jeden z naszych najnowszych albumów, który zachwyci zarówno młodzież, jak i dorosłych. W tej książce znajdziemy jedne z piękniejszych miast Polski - opisy, ciekawostki i ładne fotografie potwierdzają fakt, że jest co zwiedzać również w granicach naszego kraju!

Wierzymy w to, że jako rodzice i nauczyciele znacie pasje swoich podopiecznych. Młodych ludzi trzeba przecież wspierać w rozwijaniu i pielęgnowaniu zainteresowań! Atlas anatomiczny doskonale nada się na prezent dla młodzieży, która interesuje się tymi zagadnieniami. Może któryś z Waszych uczniów marzy o karierze lekarza i taką książkę z pewnością pochłonie w jeden wieczór? Obawiamy się, że nawet przy największych staraniach, okaże się to niemożliwe! Mimo, źe atlas jest formatu A5, to zawiera w sobie tyle informacji, że chyba niemożliwym jest przeczytanie go w kilka godzin.

Na sam koniec proponujemy coś zupełnie innego! Coś, co nie jest typową książką. Coś, co potrafi pobudzić nie tylko wyobraźnię, ale także kreatywność! KURS RYSOWANIA Podstawowe techniki, to dobrze wykonany samouczek, który przedstawia, jak w prosty sposób narysować martwą naturę, pejzaże, zwierzęta i człowieka. Autor wyjaśnia różne techniki w bardzo zrozumiały sposób, bazując na konkretnych przykładach. Rysownik kosztuje tylko 10 zł, a na pewno wywoła uśmiech na niejednej twarzy!

To już wszystkie nasze prezentowe propozycje, jeśli chodzi o tę grupę wiekową. Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy osobom, które właśnie muszą zakupić podarunki z okazji zbliżającego się roku szkolnego. Jeśli ten post był dla Ciebie przydatny - napisz do nas! Będzie nam bardzo miło! Oczywiście zapraszamy na naszą stronę ksiegarnia-najtaniej.pl, bo tam znajdziecie jeszcze więcej interesujących pozycji! Do następnego!