NAGRODY SZKOLNE - część pierwsza

Dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Jesteś nauczycielem, rodzicem i nie masz pomysłu na prezent z okazji zakończenia roku?

Koniec roku szkolnego coraz bliżej, dlatego postanowiliśmy przygotować serię wpisów z naszymi propozycjami nagród szkolnych. Poniżej kilka pozycji, które będą świetnym prezentem dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

SŁOWNIKI

To jeden z najczęstszych pomysłów na tego typu podarunki. Jako, że małe dzieci raczej nie są zbyt zainteresowane grubymi, naukowymi opracowaniami, mamy świetną alternatywę. Te pozycje raczej nie zanudzą żadnego malucha, a dodatkowo spełnią też funkcje edukacyjne.

ZWIERZOGRÓD Słownik angielsko - polski, to absolutny hit! Nic tak nie zachęci najmłodszych do korzystania z niego, jak obecność postaci, występujących w jednej z ostatnich produkcji Disneya. Książkę na naszej stronie kupicie w bardzo dobrej cenie, bo za 10 zł w twardej okładce, a już za 5 zł w okładce miękkiej! Jest naprawdę warta swojej ceny, a ten, kto otrzyma taki upominek, na pewno się ucieszy.

Kolejną naszą propozycją jest Nowy SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY dla dzieci, o którym możecie poczytać więcej w naszym poprzednim wpisie. Jest on bardzo dobrze wykonany, gdyż zawiera podstawową wiedzę z zakresu ortografii, a ta z kolei jest przedstawiona w bardzo przystępny i ciekawy sposób.

Po słownikach czas na... Elementarz! W jednym z wcześniejszych wpisów opisywaliśmy jeden z nich - teraz prezentujemy Wam naszą nowość. Również oparty jest na metodzie sylabowej i okraszony pięknymi ilustracjami. Ponadto jest w twardej oprawie, co sprawia, że znacznie bardziej nada się na prezent.

Jeśli słowniki lub elementarze wydają się Wam mało atrakcyjnym upominkiem, to proponujemy coś zupełnie innego - nieco kreatywniejszego! Kurs rysowania dla dzieci, to doskonała książka dla dzieci, które lubią w taki sposób spędzać czas wolny. To jednocześnie nauka i zabawa, dlatego mamy nadzieję, że każdy maluch byłby z niej bardzo zadowolony, a i rodzice będą szczęśliwi, że ich pociecha rozwija swoją kreatywność.

Na naszej stronie i w naszych księgarniach znajdziecie też coś innego, niż tylko książki, czy zeszyty ćwiczeń. Oferujemy sporą ilość gier planszowych dla dzieci. Dwie z nich - żółta i niebieska, to duże plansze do zabawy, przeznaczone dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Gra planszowa Piraci Indianie, to propozycja, która z pewnością przypadnie do gustu najbardziej chłopcom, bo wiemy, że to oni najchętniej bawią się w piratów!

BAJKI DLA DZIECI po polsku i po angielsku, to nasza ostatnia propozycja. Książka może okazać się świetnym prezentem dla dzieci w nieco starszym już wieku, bądź dla tych, które opanowały już czytanie w języku polskim i mogą spróbować czytanek w języku angielskim. Jak wszystkie powyższe pozycje, ta również dobrze się prezentuje pod kątem graficznym, jest w sztywnej okładce i kosztuje tylko 10 zł!

Niebawem pojawią się kolejne wpisy z małym przeglądem ofert dla trochę starszych dzieci i młodzieży. Mamy nadzieję, że udało nam się choć trochę Was zainspirować. Zajrzyjcie na naszą stronę ksiegarnia-najtaniej.pl, jeśli powyższe sugestie nie do końca przypadły Wam do gustu. Zapewniamy, że znajdziecie coś, co Wam się spodoba. Oczywiście w podobnie niskich cenach!