POZNAJMY SIĘ

Kilka słów na dobry początek

Kim jesteśmy, co robimy i z czym do Was przychodzimy?

Witajcie na naszym blogu!

Jesteśmy wydawnictwem, istniejącym na rynku od czterdziestu lat - wydaliśmy ponad 1500 tytułów! Również w tym roku pojawi się dużo nowości, dlatego wpadliśmy na pomysł, aby każdego tygodnia prezentować Wam coś nowego. Naszą misją jest propagowanie przede wszystkim książek o dużej wartości edukacyjnej i temu będziemy poświęcali uwagę na naszym blogu. Mamy mnóstwo materiałów, które pomogą Wam osiągnąć cel, który sobie wyznaczyliście. Od samouczków językowych po przeróżne poradniki aż do zeszytów ćwiczeń czy kart pracy dla dzieci w wieku szkolnym. To oczywiście tylko kilka przykładów z naszej oferty. Chcemy być wsparciem dla rodziców i nauczycieli, a to Wy najlepiej znacie potrzeby swoich pociech. Dlatego jeśli macie jakieś pomysły, co chcielibyście, żeby się tu pojawiło lub co według Was w ogóle powinno pojawić się na rynku - piszcie śmiało!

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim ceny. Zależy nam, żeby każdy miał łatwy dostęp do edukacji i czytelnictwa, tak więc oferujemy najtańsze książki przez Internet. Na naszej stronie ksiegarnia-najtaniej.pl znajdziecie ponad cztery tysiące tytułów! Mamy nadzieję, że każdy wybierze coś dla siebie. Oczywiście dysponujemy również książkami, przy których możecie się zrelaksować i odetchnąć po ciężkim dniu. Bez obaw, postaramy się nie zanudzać!

My już napisaliśmy kilka słów o sobie i naszej idei -  Wasza kolej! Jesteśmy bardzo ciekawi, co robicie na co dzień, po jakie książki najchętniej sięgacie... Koniecznie dajcie znać, co myślicie o takiej tematyce bloga. Jesteście zainteresowani? Swoje komentarze i sugestie wysyłajcie na adres sukces-w-nauce@wp.pl

My już nie możemy się doczekać kolejnego wpisu! Do zobaczenia wkrótce!