SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY dla dzieci

Niezbędnik w pierwszym etapie edukacji

Za oknem szaro, buro i ponuro, a Ty nie wiesz, czym zająć swoje dziecko?

SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY dla dzieci to jedna z naszych nowości. Zarówno jako księgarnia, ale również jako wydawnictwo Literat, staramy się odpowiadać na potrzeby naszych czytelników. Książka ta może uczyć i bawić, jak większość książek dla dzieci, które tworzymy, ponieważ liczymy na to, że kolorowe ilustracje i ciekawy sposób prezentowania treści edukacyjnych, potrafią zwrócić uwagę najmłodszych.

Do nauki

Kiedy dziecko zaczyna naukę czytania i pisania, to dobrze jest, by miało pod ręką słownik ortograficzny, do którego może zajrzeć, na przykład podczas wykonywania pracy domowej. Warto zadbać, aby dzieci nabywały odpowiednie nawyki, jak ten, by sprawdziło coś w książce, nim zaczerpnie odpowiedzi z Internetu. Jako dorośli doskonale wiemy, że nie wszystkie informacje tam są prawdziwe, dlatego zwracajmy uwagę na to, co jest źródłem wiedzy naszych pociech. Nasz słownik ani trochę nie przypomina tych ogromych, biało - czarnych leksykonów dla nieco starszych użytkowników języka. Zawiera on nie tylko wyrazy, które w pierwszym etapie edukacji mogą sprawiać kłopot, ale również najważniejsze zasady ortograficzne napisane tak, by były zrozumiałe i łatwe w odbiorze dla małych czytelników.

Do zabawy

Poza dodatkowymi treściami edukacyjnymi, słownik zawiera w sobie mnóstwo obrazków, które z kolei zostały dobrane tak, aby ułatwiały zapamiętywanie prawidłowej pisowni trudnych słów. Liczne ilustracje mogą też posłużyć jako pomoc przy tworzeniu nieco kreatywniejszych sposobów nauki. Mogą to być przeróżne zabawy, oparte na skojarzeniach czy takie, które przypominają kalambury. Słownik stwarza wiele możliwości do nauki, która nie musi być samodzielna i nudna - może angażować całą rodzinę, rodzeństwo, by w te deszczowe dni efektywnie wykorzystać czas wolny.


Na prezent

Twarda oprawa i ładna szata graficzna sprawiają, że słownik idealnie nadaję się także jako prezent dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Powoli zbliża się Dzień Dziecka, koniec roku szkolnego, a Tobie brakuje pomysłów na drobny podarunek? O nic się nie martw! Zapewniamy, że jest to lepsza alternatywa niż zakup zwyczajnego słownika, który mógłby okazać się po prostu nudny i przydatny dopiero w dalszych etapach edukacji. Oczywiście zadbaliśmy o to, by cena była przystępna dla każdego. Słownik ortograficzny kosztuje tylko 10 zł! To najniższa cena na rynku, ponieważ oferujemy najtańsze książki przez Internet! Nasza księgarnia online czeka na Wasze zamówienia!

Nowy SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY dla dzieci

(tylko 10 zł!!!)

A my czekamy również na Wasze opinie, sugestie, pytania pod adresem sukces-w-nauce@wp.pl. Na naszym Facebooku i Instagramie prezentujemy również wiele innych książek z naszej oferty, zapraszamy! ⬇️